Sitemiz ziyaretçilerine sunmuş olduğu fırsatlar ve imkanlar dahilin de Elexbet giriş sayfasında gizlilik bilgilerinin ve özel hayata saygı hususunda özenli bir hizmet sunmaktayız. Özel bilgileri büyük bir özenli ile bünyesinde saklayan güvenilir ve yasal online bir bahis sitesidir.

Ev sahipliği yaptığımız misafirlerimizin şahsına ait hiçbir bilgi kişilerin izni ve onayı olmadan hiç kimse ile kesinlikle paylaşılması mümkün değildir. Bünyesinde itina ile sakladığı bilgiler Elexbet sitesince gizli tutulmaktadır.

Elexbet Sitesi Veri Toplama

Sitemiz ile paylaştığınız kişisel bilgilerin saklanması hususunda kullanıcılarımıza verdiğimiz önemi mahremiyet kapsamında tutmaktayız. Kullanıcılarımızın mahremiyeti ve varlığı bizler için değerlidir. Gizlilik politikası çerçevesinde saklı tutmaya özenle dikkat ediyoruz.

Online olunan her yerde ve her türlü cihaz üzerinden erişim sağlayarak, bilgilerinizi doldurmanız halinde üyemiz olabilirsiniz. Ödeme esnasında ihtiyaç duyulan tüm bilgiler kayıt esnasında ziyaretçilerden alınmaktadır.

Elexbet Sitesi Veri Kullanımı

Sitemizde kolay üyelik ve promosyon imkanlarından faydalanmak isteyenlerin sitemize başvuru formunu doldurarak kayıt butonuna tıklaması ile tüm bilgilerinin girişini yaparak sorunsuz şekilde yasal üyelik gerçekleşmiş olur. Sitemiz içerinde bilgileriniz sizin paylaştığınız kadarlık yer almaktadır.

Kayıt formu içerisinde yer alan bilgileri inceleyip bu veriler ile sitemize üyeliğiniz gerçekleşecektir. Bizlerle paylaşmış olduğunuz bilgiler dışına çıkılmaz ve mahremiyet esaslı güvenli hizmet sunulmaktadır.

  • Alınan bilgiler ödemelerde teyit amaçlı kullanılır.
  • Bilgileriniz alt yapı ve sitemiz bünyesindeki sorunlarınız, sorularınız, tavsiye ve öneri amaçlı kullanılır.
  • Alınan iletişim bilgileri sayesinden kampanyalardan ve promosyonlar dan sürekli olarak yeniliklerden haberdar edilirsiniz.
  • Alınan tüm bilgilerinizi gizlilik esasına bağlı olarak saklamaktayız.
  • Bilgiler dışarıdan üçüncü bir şahısla paylaşılamaz.
  • Paylaşmış olduğunuz bilgiler sitemiz bünyesinde büyük bir gizlilik ve titizlik ile saklanmaktadır.